O nas
Komfort i Piękno Natury na Wyciągnięcie Ręki

Sanatorium Cegielski
Twoja Oaza Spokoju w Rabce-Zdrój

Sanatorium „Cegielski” to przytulny ośrodek zlokalizowany w sercu Rabki-Zdrój, na południowym zboczu góry Bania. Z jego okien można podziwiać malownicze widoki na okolicę. Oferujemy 188 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach dwu- i trzyosobowych, wyposażonych w łazienki, telewizory i, w większości, słoneczne balkony.

Naszym Gościom udostępniamy także eleganckie apartamenty. Każdy z nich składa się z salonu z balkonem, sypialni, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, zapewniając komfort i wygodę podczas pobytu.

Rabka-Zdrój, znana jako perła polskich uzdrowisk, urzeka swoim zdrowotnym mikroklimatem i bogatą historią. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną połączyć leczniczy wypoczynek z odkrywaniem kultury i tradycji regionu.

Oferuje nie tylko terapeutyczne powietrze, ale także mnóstwo atrakcji, od parków rozrywki po muzea i galerie, czyniąc każdy pobyt tu niezapomnianym doświadczeniem.

wnętrze pokoju w Sanatorium Rabka
0 +
Lat Doświadczenia
0 +
Miejsc
0 +
Zadowolonych Klientów
Przygody i Tradycje – Niezapomniane Doświadczenia Czekają

Odkryj Uroki Regionu z Naszymi Wyjątkowymi Wycieczkami

W Sanatorium „Cegielski” zapewniamy naszym Gościom bogaty wybór aktywności i wycieczek, aby w pełni wykorzystać piękno i atrakcje okolicy.

Oferujemy przewodnikowe wędrówki piesze po malowniczej okolicy Rabki-Zdrój, wieczory przy ognisku z pieczeniem kiełbasek i muzyką góralską (zimą organizujemy kuligi), jak również wycieczki autokarowe do popularnych miejsc takich jak Zakopane, Morskie Oko, Kopalnia Soli w Wieliczce, a także na spływy Dunajcem czy do Szczawnicy.

Każda z tych atrakcji to szansa na niezapomniane przeżycia i bliższe poznanie kultury oraz piękna naszego regionu.

wnętrze pokoju w Sanatorium Rabka
Komfort i Piękno Natury na Wyciągnięcie Ręki

Nasze Zaangażowanie w Pomoc Osobom Niepełnosprawnym

W Sanatorium „Cegielski” jesteśmy dumni z posiadania tytułu Ośrodka przyjaznego dla osób niepełnosprawnych, wyróżnionego przez Kapitułę 4,5 słoneczkiem. Nasz ośrodek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, oferując łatwy dostęp dzięki podjazdom, windom oraz specjalnie zaprojektowanym pokojom dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Posiadamy również wpis do rejestru Wojewody Małopolskiego jako Organizator turnusów rehabilitacyjnych oraz Ośrodek przyjmujący turnusy rehabilitacyjne, co potwierdza nasze zobowiązanie do zapewniania wyjątkowej opieki i dostępności dla wszystkich naszych Gości.

@cegielski.sanatorium

Śledź nas na Facebooku